Keresés

Részletes keresés

Jokeva Creative Commons License 2009-03-05 07:47:18 1645
Teljesen mindegy. Az RC-t ugyanúgy csípi, mint a whiskast, vagy a kimért, névtelen tápot. Igazából a fogait is féltem nagyon, hogy idő előtt tövig kopnak... még gyerekként láttam olyan cicát, akinek már csak csonkok voltak a fogai helyén. Igaz ez falun volt, jó 20 éve... az a cica nyilván nem a száraztáptól nézett ki így. Csak rémképként lebeg néha előttem, valami hihetetlen hogy nem eszik meg mást. A többiek akár szalámit (bár azt azért ritkán), májkrémet, ilyesmit... ő meg csak szárazat meg ficánkoló halat. De azt az akváriumból is kilopná...
A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2009-03-05 07:25:51 1644
Nem lesz baja a folyamatos száraztáptól. Legalább jó minőségűt hajlandó megenni, vagy abból is válogat?
Előzmény:
Jokeva Creative Commons License 2009-03-05 07:20:08 1643
Szia!
Szerinted ez beválna egy kényes belű háziördögnél???
3 cicám van ugye (keverékek), közülük kettő imádja a konzervet (mindenfélét), a harmadik kb fél évente egyszer hajlandó enni belőle, amúgy száraz tápos. Egyedül az élő halakat imádja még a száraztápon kívül, őket akár a vizes vödörből is kihorgássza. De kétlem, hogy túl egészséges lenne neki a csak-és-kizárólag-száraztáp... Igaz az is, hogy már felnőtt, de... Vagy ne izguljak ezen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!