|
|
|
|
 |
Jokeva
2009-03-05 07:47:18
|
1645
|
| Teljesen mindegy. Az RC-t ugyanúgy csípi, mint a whiskast, vagy a kimért, névtelen tápot. Igazából a fogait is féltem nagyon, hogy idő előtt tövig kopnak... még gyerekként láttam olyan cicát, akinek már csak csonkok voltak a fogai helyén. Igaz ez falun volt, jó 20 éve... az a cica nyilván nem a száraztáptól nézett ki így. Csak rémképként lebeg néha előttem, valami hihetetlen hogy nem eszik meg mást. A többiek akár szalámit (bár azt azért ritkán), májkrémet, ilyesmit... ő meg csak szárazat meg ficánkoló halat. De azt az akváriumból is kilopná... |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2009-03-05 07:25:51
|
1644
|
| Nem lesz baja a folyamatos száraztáptól. Legalább jó minőségűt hajlandó megenni, vagy abból is válogat? |
|
Előzmény:
 |
Jokeva
2009-03-05 07:20:08
|
1643
|
Szia! Szerinted ez beválna egy kényes belű háziördögnél??? 3 cicám van ugye (keverékek), közülük kettő imádja a konzervet (mindenfélét), a harmadik kb fél évente egyszer hajlandó enni belőle, amúgy száraz tápos. Egyedül az élő halakat imádja még a száraztápon kívül, őket akár a vizes vödörből is kihorgássza. De kétlem, hogy túl egészséges lenne neki a csak-és-kizárólag-száraztáp... Igaz az is, hogy már felnőtt, de... Vagy ne izguljak ezen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|