|
|
|
|
 |
CyberCat
2009-03-05 07:25:51
|
1644
|
| Nem lesz baja a folyamatos száraztáptól. Legalább jó minőségűt hajlandó megenni, vagy abból is válogat? |
|
A hozzászólás:
 |
Jokeva
2009-03-05 07:20:08
|
1643
|
Szia! Szerinted ez beválna egy kényes belű háziördögnél??? 3 cicám van ugye (keverékek), közülük kettő imádja a konzervet (mindenfélét), a harmadik kb fél évente egyszer hajlandó enni belőle, amúgy száraz tápos. Egyedül az élő halakat imádja még a száraztápon kívül, őket akár a vizes vödörből is kihorgássza. De kétlem, hogy túl egészséges lenne neki a csak-és-kizárólag-száraztáp... Igaz az is, hogy már felnőtt, de... Vagy ne izguljak ezen? |
|
Előzmény:
 |
Thorani
2009-03-04 22:18:49
|
1640
|
hogy van az ivartalanított? mielőbbi regenerálódást neki!
a recept (nagy mennyiségben könnyebb és szerintem finomabb is - kóstoltam :D - , általában egy hónapra előre elkészítem a mindenféle ízű vacsorájukat és kis adagokban lefagyasztom): 1 evőkanál libazsír v. kacsazsír (imádom a töpörtyűt, így időnként gyártok) 3 gerezd fokhagyma, apróra vágva v. átnyomva (én vágva szoktam) 1 kg csirkemáj szívvel 1 kg csirkezúza 1/2 csirkemell 1 csésze rizs 4 evőkanál zöldborsó 1 kicsi sárgarépa felkockázva 1 csipet só a zsíron picit dinsztelem a fokhagymát, rádobom a zöldborsót, sárgarépát, hozzáadom a rizst és felengedem annyi vízzel, hogy ellepje. hozzáadom a feldarabolt belsőségeket és a húst és addig főzöm, míg majdnem eltűnik a leve, amit ereszt. botmixerrel összedolgozom és egy kis adagot azonnal lehűtök, mert az ordító kórus mindig türelmetlen :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|