|
|
|
|
 |
Contempt
2009-03-19 10:42:03
|
43
|
"A parlagfű-mentesítés feladatainak támogatása" nevű kiemelt költségvetési előirányzatnak. Mert nincs olyan a gép szerint"
Egy baromsággal kevesebb. A parlagfű-hisztéria egy nagy műbalhé. |
|
 |
pert1
2009-03-05 09:20:50
|
24
|
| Kell alapítani egy parlagfű ellenes egyházat vagy szektát, és akkor három év múlva már minden évben lehet adakozni. |
|
 |
méregkeverő
2009-03-05 08:45:51
|
12
|
Idén (úgy tünik) tényleg csak ez a kettő van:
148.
1627
KIEMELT KÖLTSÉGVETÉSI ELŐIRÁNYZAT "A gyermekszegénység elleni program támogatása feladatai"
168.
1823
KIEMELT KÖLTSÉGVETÉSI ELŐIRÁNYZAT "Nemzeti Tehetség Program feladatai"
Azt hiszem a költségvetési törvényben szabályozzák..... |
|
 |
nopoliticians
2009-03-05 08:42:48
|
11
|
| A parlagfű egyéni szoc probléma. Kaszáld magad, különben fizetsz! |
|
 |
Magdi60
2009-03-05 08:22:35
|
10
|
| Igen, ezt én is most hallottam, hogy a második 1 %-ot, a technikai számosat már nem lehet csak egyháznak felajánlani, pedig eddig lehetett erre a parlagfű elleni védekezésre, egészségjavító sporttevékenységre, bűnmegelőzésre. |
|
 |
Wic
2009-03-05 07:50:16
|
8
|
Miért? Ki dönt ezekről?
gyógyszer-lobbi? |
|
 |
Wic
2009-03-05 07:49:38
|
7
|
tavaly (vagy tavalyelőtt) utólag elvették a felét a felajánlott 1%-oknak, amit parlagfűre szántak az adózók.
|
|
 |
T.Howard
2009-03-05 07:39:21
|
5
|
| Igen mert zusit lecsukták, az ő feledata lett volna ezeket irányitani. |
|
 |
Törölt nick
2009-03-04 23:18:04
|
2
|
Böcsületes magyar kaját kell enni,aztán a rossebbet nem érdekli a parlagfű. tescós kajától még a légyfingtól is allergiás rohamot kap a városi nép. |
|
 |
Dr. bodza
2009-03-04 23:14:05
|
1
|
| Azt remélik, hogy a Gárda majd ingyen megoldja. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-04 22:54:27
|
-
|
| Most csinálom a személyi jövedelem adóbevallást (0853-as nyomtatványt) és az adóm egy százalékát nem lehet felajánlani "A parlagfű-mentesítés feladatainak támogatása" nevű kiemelt költségvetési előirányzatnak. Mert nincs olyan a gép szerint. Miért? Ki dönt ezekről? Menjenek a francba! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|