Keresés

Részletes keresés

Contempt Creative Commons License 2009-03-19 10:42:03 43

"A parlagfű-mentesítés feladatainak támogatása" nevű kiemelt költségvetési előirányzatnak. Mert nincs olyan a gép szerint"

 

Egy baromsággal kevesebb. A parlagfű-hisztéria egy nagy műbalhé.

pert1 Creative Commons License 2009-03-05 09:20:50 24
Kell alapítani egy parlagfű ellenes egyházat vagy szektát, és akkor három év múlva már minden évben lehet adakozni.
méregkeverő Creative Commons License 2009-03-05 08:45:51 12

Idén (úgy tünik) tényleg csak ez a kettő van:

 

148. 1627 KIEMELT KÖLTSÉGVETÉSI ELŐIRÁNYZAT  "A gyermekszegénység elleni program támogatása feladatai" 168. 1823 KIEMELT KÖLTSÉGVETÉSI ELŐIRÁNYZAT "Nemzeti Tehetség Program feladatai"

 

Azt hiszem a költségvetési törvényben szabályozzák.....

nopoliticians Creative Commons License 2009-03-05 08:42:48 11
A parlagfű egyéni szoc probléma. Kaszáld magad, különben fizetsz!
Magdi60 Creative Commons License 2009-03-05 08:22:35 10
Igen, ezt én is most hallottam, hogy a második 1 %-ot, a technikai számosat már nem lehet csak egyháznak felajánlani, pedig eddig lehetett erre a parlagfű elleni védekezésre, egészségjavító sporttevékenységre, bűnmegelőzésre.
Wic Creative Commons License 2009-03-05 07:50:16 8
Miért? Ki dönt ezekről?

gyógyszer-lobbi?
Wic Creative Commons License 2009-03-05 07:49:38 7
tavaly (vagy tavalyelőtt) utólag elvették a felét a felajánlott 1%-oknak, amit parlagfűre szántak az adózók.
T.Howard Creative Commons License 2009-03-05 07:39:21 5
Igen mert zusit lecsukták, az ő feledata lett volna ezeket irányitani.
Törölt nick Creative Commons License 2009-03-04 23:18:04 2
Böcsületes magyar kaját kell enni,aztán a rossebbet nem érdekli a parlagfű.
tescós kajától még a légyfingtól is allergiás rohamot kap a városi nép.
Dr. bodza Creative Commons License 2009-03-04 23:14:05 1
Azt remélik, hogy a Gárda majd ingyen megoldja.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-03-04 22:54:27 -
Most csinálom a személyi jövedelem adóbevallást (0853-as nyomtatványt) és az adóm egy százalékát nem lehet felajánlani "A parlagfű-mentesítés feladatainak támogatása" nevű kiemelt költségvetési előirányzatnak. Mert nincs olyan a gép szerint. Miért? Ki dönt ezekről? Menjenek a francba!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!