Keresés

Részletes keresés

Thorani Creative Commons License 2009-03-04 22:22:40 1642
nem, de nem mindenki szeret rágni + így nem túrják szét és hagyják ott a kevésbé tetsző alkatrészt :)
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-04 22:20:49 1641
Köszi a receptet!
Mindent értek, csak azt nem, miért kell összemixelni? Kicsiknek adod?
Előzmény:
Thorani Creative Commons License 2009-03-04 22:18:49 1640
hogy van az ivartalanított? mielőbbi regenerálódást neki!

a recept (nagy mennyiségben könnyebb és szerintem finomabb is - kóstoltam :D - , általában egy hónapra előre elkészítem a mindenféle ízű vacsorájukat és kis adagokban lefagyasztom):
1 evőkanál libazsír v. kacsazsír (imádom a töpörtyűt, így időnként gyártok)
3 gerezd fokhagyma, apróra vágva v. átnyomva (én vágva szoktam)
1 kg csirkemáj szívvel
1 kg csirkezúza
1/2 csirkemell
1 csésze rizs
4 evőkanál zöldborsó
1 kicsi sárgarépa felkockázva
1 csipet só
a zsíron picit dinsztelem a fokhagymát, rádobom a zöldborsót, sárgarépát, hozzáadom a rizst és felengedem annyi vízzel, hogy ellepje. hozzáadom a feldarabolt belsőségeket és a húst és addig főzöm, míg majdnem eltűnik a leve, amit ereszt. botmixerrel összedolgozom és egy kis adagot azonnal lehűtök, mert az ordító kórus mindig türelmetlen :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!