|
|
|
|
 |
Thorani
2009-03-04 22:22:40
|
1642
|
| nem, de nem mindenki szeret rágni + így nem túrják szét és hagyják ott a kevésbé tetsző alkatrészt :) |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-04 22:20:49
|
1641
|
Köszi a receptet! Mindent értek, csak azt nem, miért kell összemixelni? Kicsiknek adod? |
|
Előzmény:
 |
Thorani
2009-03-04 22:18:49
|
1640
|
hogy van az ivartalanított? mielőbbi regenerálódást neki!
a recept (nagy mennyiségben könnyebb és szerintem finomabb is - kóstoltam :D - , általában egy hónapra előre elkészítem a mindenféle ízű vacsorájukat és kis adagokban lefagyasztom): 1 evőkanál libazsír v. kacsazsír (imádom a töpörtyűt, így időnként gyártok) 3 gerezd fokhagyma, apróra vágva v. átnyomva (én vágva szoktam) 1 kg csirkemáj szívvel 1 kg csirkezúza 1/2 csirkemell 1 csésze rizs 4 evőkanál zöldborsó 1 kicsi sárgarépa felkockázva 1 csipet só a zsíron picit dinsztelem a fokhagymát, rádobom a zöldborsót, sárgarépát, hozzáadom a rizst és felengedem annyi vízzel, hogy ellepje. hozzáadom a feldarabolt belsőségeket és a húst és addig főzöm, míg majdnem eltűnik a leve, amit ereszt. botmixerrel összedolgozom és egy kis adagot azonnal lehűtök, mert az ordító kórus mindig türelmetlen :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|