Keresés

Részletes keresés

kónyupapa Creative Commons License 2009-03-05 11:27:25 3993
Értem én, csak nem örülök neki:-(
A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2009-03-04 15:23:54 3992
Nézd, a fejlesztéseket már nem az motiválja, hogy sokáig tudd használni a géped, -mint régen egy filmes Prakticát, vagy Zenitet,- hanem az, hogy 2-3 évente vegyél újat.
Ezért nem terveznek előre (1GB-nál nagyobb kártya), meg ezért nincs firmware frissítés sem. Fogyasztói társadalom :(
Előzmény:
kónyupapa Creative Commons License 2009-03-04 13:12:21 3991
Ja, és bár akkor tényleg még csak kisebb kártyák voltak használatban, azért ha max. felbontású képeket készítettem volna vele, nem sok fotó fért volna rá. Arra meg azért nyílván számítottak, hogy lesznek majd nagyobb kártyák is, biztos nem érte a Fujit meglepetésként, hogy nagyobbak is léteznek pár év múlva:-)
De mégegyszer köszi az infót, azért alkalomadtán egy 2 GB-osat is kipróbálok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!