|
|
|
|
 |
Thorani
2009-03-04 22:18:49
|
1640
|
hogy van az ivartalanított? mielőbbi regenerálódást neki!
a recept (nagy mennyiségben könnyebb és szerintem finomabb is - kóstoltam :D - , általában egy hónapra előre elkészítem a mindenféle ízű vacsorájukat és kis adagokban lefagyasztom): 1 evőkanál libazsír v. kacsazsír (imádom a töpörtyűt, így időnként gyártok) 3 gerezd fokhagyma, apróra vágva v. átnyomva (én vágva szoktam) 1 kg csirkemáj szívvel 1 kg csirkezúza 1/2 csirkemell 1 csésze rizs 4 evőkanál zöldborsó 1 kicsi sárgarépa felkockázva 1 csipet só a zsíron picit dinsztelem a fokhagymát, rádobom a zöldborsót, sárgarépát, hozzáadom a rizst és felengedem annyi vízzel, hogy ellepje. hozzáadom a feldarabolt belsőségeket és a húst és addig főzöm, míg majdnem eltűnik a leve, amit ereszt. botmixerrel összedolgozom és egy kis adagot azonnal lehűtök, mert az ordító kórus mindig türelmetlen :)
|
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-04 15:18:50
|
1639
|
Asszem a mailem elérhető, de ha közkincsé tennéd a tudásod, akkor annak többen is örülnénk:-)
Most megyek kutyát ivartalaníttatni, este visszatérek;-) |
|
Előzmény:
 |
Thorani
2009-03-04 12:41:59
|
1637
|
ha a pontos receptet szeretnéd, este felteszem v. elküldöm mélben.
nagyobb adagot szoktam megcsinálni és egyszeri fogyásztási adagokban fagyasztom le. reggel ki a fagyóból, este kb. 1 percre mikróba be és kb. 2-3 perc alatt a tányérok tisztára vannak nyalva :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|