|
|
|
|
 |
SZEGECS
2009-03-04 15:23:54
|
3992
|
Nézd, a fejlesztéseket már nem az motiválja, hogy sokáig tudd használni a géped, -mint régen egy filmes Prakticát, vagy Zenitet,- hanem az, hogy 2-3 évente vegyél újat. Ezért nem terveznek előre (1GB-nál nagyobb kártya), meg ezért nincs firmware frissítés sem. Fogyasztói társadalom :(
|
|
A hozzászólás:
 |
kónyupapa
2009-03-04 13:12:21
|
3991
|
Ja, és bár akkor tényleg még csak kisebb kártyák voltak használatban, azért ha max. felbontású képeket készítettem volna vele, nem sok fotó fért volna rá. Arra meg azért nyílván számítottak, hogy lesznek majd nagyobb kártyák is, biztos nem érte a Fujit meglepetésként, hogy nagyobbak is léteznek pár év múlva:-) De mégegyszer köszi az infót, azért alkalomadtán egy 2 GB-osat is kipróbálok. |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2009-02-27 15:08:17
|
3989
|
| Sajnos nincs frissítés, és ha jól rémlik, a gépkönyvében benne is van, hogy max. 1GB-t tud kezelni. Azért ne feledjük, hogy ez egy 5 éves gép, akkoriban még a 256-os kártyák mentek :DD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|