|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-04 15:18:50
|
1639
|
Asszem a mailem elérhető, de ha közkincsé tennéd a tudásod, akkor annak többen is örülnénk:-)
Most megyek kutyát ivartalaníttatni, este visszatérek;-) |
|
 |
shine_adonis
2009-03-04 14:35:40
|
1638
|
| Inkább tedd fel, én is szívesen kipróbálom a degeken. |
|
A hozzászólás:
 |
Thorani
2009-03-04 12:41:59
|
1637
|
ha a pontos receptet szeretnéd, este felteszem v. elküldöm mélben.
nagyobb adagot szoktam megcsinálni és egyszeri fogyásztási adagokban fagyasztom le. reggel ki a fagyóból, este kb. 1 percre mikróba be és kb. 2-3 perc alatt a tányérok tisztára vannak nyalva :) |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-04 11:12:38
|
1635
|
Asszem mindenki megkapta a kérdésére a választ:-) Én nem szerepeltem kiállításokon (csak akartam az exoperzsámmal mert az is van, de visszaléptem mert a kiállítás előtt 1 nappal lekapta v.mivel a szőrét:-(, inkább nézelődni járok ki, meg utána olvasgattam én is a kiállításoknak.
Thorani kössz a tippet kipróbálom ilyen ízesítésben összefőzni a kaját nekik, kiváncsi vagyok mit szólnak majd, az ori-m rettentően finnyás.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|