Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-04 15:18:50 1639

Asszem a mailem elérhető, de ha közkincsé tennéd a tudásod, akkor annak többen is örülnénk:-)

Most megyek kutyát ivartalaníttatni, este visszatérek;-)

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-04 14:35:40 1638
Inkább tedd fel, én is szívesen kipróbálom a degeken.
A hozzászólás:
Thorani Creative Commons License 2009-03-04 12:41:59 1637

ha a pontos receptet szeretnéd, este felteszem v. elküldöm mélben.

nagyobb adagot szoktam megcsinálni és egyszeri fogyásztási adagokban fagyasztom le. reggel ki a fagyóból, este kb. 1 percre mikróba be és kb. 2-3 perc alatt a tányérok tisztára vannak nyalva :)

Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-04 11:12:38 1635

Asszem mindenki megkapta a kérdésére a választ:-) Én nem szerepeltem kiállításokon (csak akartam az exoperzsámmal mert az is van, de visszaléptem mert a kiállítás előtt 1 nappal lekapta v.mivel a szőrét:-(, inkább nézelődni járok ki, meg utána olvasgattam én is a kiállításoknak.

Thorani kössz a tippet kipróbálom ilyen ízesítésben összefőzni a kaját nekik, kiváncsi vagyok mit szólnak majd, az ori-m rettentően finnyás....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!