|
|
|
|
 |
Thorani
2009-03-04 12:40:03
|
1636
|
| mivel nem "csupaszon" kapják és nem minden nap a májat, így nem lesz semmi bajuk tőle :) |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-04 08:33:35
|
1634
|
Én is főzni szoktam, mert a konzervekben nincs szerintem elég hús. Emellett azt is észrevettem, hogy ha konzervet esznek, büdösebbet, és hígabbat kakálnak.
Más: a májra azt mondta az állatorvosunk, hogy ne nagyon adjak a macskáknak, mert ráragad a fogukra, és mindenféle problémát tud okozni. |
|
Előzmény:
 |
Thorani
2009-03-03 23:08:25
|
1632
|
próbáld meg összefőzni a csirkemájat, szivet és zuzát egy kevés rizzsel, zöldborsóval és sárgarépával, ill. mennyiségtől függően fokhagymával. a végén botmixerrel dolgozd össze - nálam addig eszik, amíg van a tányérjukon :) ezen kívül kapnak csirkehusit rizzsel, marhahusit rizzsel és snidlinggel, ill. pulykahusit petrezselyemmel ízesítve. konzervekről már leszoktunk, mert gyenge minőséget nem adnék nekik, a jó minőségűek megfizethetetlenek - hosszú távon a főzés a kifizetődő és legalább tudom, mi van benne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|