|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-04 08:33:35
|
1634
|
Én is főzni szoktam, mert a konzervekben nincs szerintem elég hús. Emellett azt is észrevettem, hogy ha konzervet esznek, büdösebbet, és hígabbat kakálnak.
Más: a májra azt mondta az állatorvosunk, hogy ne nagyon adjak a macskáknak, mert ráragad a fogukra, és mindenféle problémát tud okozni. |
|
A hozzászólás:
 |
Thorani
2009-03-03 23:08:25
|
1632
|
próbáld meg összefőzni a csirkemájat, szivet és zuzát egy kevés rizzsel, zöldborsóval és sárgarépával, ill. mennyiségtől függően fokhagymával. a végén botmixerrel dolgozd össze - nálam addig eszik, amíg van a tányérjukon :) ezen kívül kapnak csirkehusit rizzsel, marhahusit rizzsel és snidlinggel, ill. pulykahusit petrezselyemmel ízesítve. konzervekről már leszoktunk, mert gyenge minőséget nem adnék nekik, a jó minőségűek megfizethetetlenek - hosszú távon a főzés a kifizetődő és legalább tudom, mi van benne. |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-02-28 11:16:59
|
1606
|
| Minden tápról hallani jót is rosszat is, a gyártók már csak a saját érdekükben is szidják a másikat.A lényeg, hogy a prémium tápokban általában megbízhatunk, nem feltétlenül a legdrágább a legjobb. Én alapvetően RC-vel etetek, de ki bírja azt anyagilag hosszú távon (mikor elkezdtem a macskázást nem volt minden ennyire drága)? Keverem az olcsóbb tápokkal, de nem a kommersz tápokkal, így legalább változatos is amit esznek és főzni is szoktam nekik néha, de csak a csirke a menő... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|