Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-04 08:33:35 1634

Én is főzni szoktam, mert a konzervekben nincs szerintem elég hús. Emellett azt is észrevettem, hogy ha konzervet esznek, büdösebbet, és hígabbat kakálnak.

 

Más: a májra azt mondta az állatorvosunk, hogy ne nagyon adjak a macskáknak, mert ráragad a fogukra, és mindenféle problémát tud okozni.

A hozzászólás:
Thorani Creative Commons License 2009-03-03 23:08:25 1632
próbáld meg összefőzni a csirkemájat, szivet és zuzát egy kevés rizzsel, zöldborsóval és sárgarépával, ill. mennyiségtől függően fokhagymával. a végén botmixerrel dolgozd össze - nálam addig eszik, amíg van a tányérjukon :)
ezen kívül kapnak csirkehusit rizzsel, marhahusit rizzsel és snidlinggel, ill. pulykahusit petrezselyemmel ízesítve.
konzervekről már leszoktunk, mert gyenge minőséget nem adnék nekik, a jó minőségűek megfizethetetlenek - hosszú távon a főzés a kifizetődő és legalább tudom, mi van benne.
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-02-28 11:16:59 1606
Minden tápról hallani jót is rosszat is, a gyártók már csak a saját érdekükben is szidják a másikat.A lényeg, hogy a prémium tápokban általában megbízhatunk, nem feltétlenül a legdrágább a legjobb. Én alapvetően RC-vel etetek, de ki bírja azt anyagilag hosszú távon (mikor elkezdtem a macskázást nem volt minden ennyire drága)? Keverem az olcsóbb tápokkal, de nem a kommersz tápokkal, így legalább változatos is amit esznek és főzni is szoktam nekik néha, de csak a csirke a menő...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!