|
|
|
|
 |
Thorani
2009-03-03 22:19:12
|
1630
|
| házimacska |
|
 |
gollam75
2009-03-03 20:02:59
|
1628
|
Nincs, így csak hogy a 2 fajtát összeereszted keverék lesz a végeredmény.
Házimacska kategóriában indulhat. |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-03 19:24:23
|
1627
|
Jó jó:)
De az eredeti kérdésemre mi a válasz? Van-e neve a thai- perzsa hibridnek? |
|
Előzmény:
 |
Thorani
2009-03-03 15:35:07
|
1625
|
sziasztok,
beleolvasgattam, amit a himalájáról írtatok.
a himalája nem különálló fajta, hanem a perzsának a sziámi színezetű (colourpoint) változata és az összes nemzetközi szervezet elfogadja, köztük a FIFe is.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|