|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-03 20:07:45
|
1629
|
| Igazad van, itt mo-n valóban így van, de az USA-ban teljesen máshogy állnak a standardokhoz, ott különálló fajtaként szerepel. |
|
 |
shine_adonis
2009-03-03 19:24:23
|
1627
|
Jó jó:)
De az eredeti kérdésemre mi a válasz? Van-e neve a thai- perzsa hibridnek? |
|
 |
CyberCat
2009-03-03 16:55:39
|
1626
|
A honlapok szerint a TICA perzsa változatként tartja számon, de az ACFA oldalán teljesen különálló fajtaként szerepel. FiFe oldalán nem néztem meg a perzsa standardot, de akkor biztos említik benne. |
|
A hozzászólás:
 |
Thorani
2009-03-03 15:35:07
|
1625
|
sziasztok,
beleolvasgattam, amit a himalájáról írtatok.
a himalája nem különálló fajta, hanem a perzsának a sziámi színezetű (colourpoint) változata és az összes nemzetközi szervezet elfogadja, köztük a FIFe is.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|