Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-03 20:07:45 1629
Igazad van, itt mo-n valóban így van, de az USA-ban teljesen máshogy állnak a standardokhoz, ott különálló fajtaként szerepel.
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-03 19:24:23 1627
Jó jó:)

De az eredeti kérdésemre mi a válasz? Van-e neve a thai- perzsa hibridnek?
CyberCat Creative Commons License 2009-03-03 16:55:39 1626
A honlapok szerint a TICA perzsa változatként tartja számon, de az ACFA oldalán teljesen különálló fajtaként szerepel.
FiFe oldalán nem néztem meg a perzsa standardot, de akkor biztos említik benne.
A hozzászólás:
Thorani Creative Commons License 2009-03-03 15:35:07 1625

sziasztok,

beleolvasgattam, amit a himalájáról írtatok.

a himalája nem különálló fajta, hanem a perzsának a sziámi színezetű (colourpoint) változata és az összes nemzetközi szervezet elfogadja, köztük a FIFe is.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!