Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-03 12:22:40 1624

Ok. értem én, csak nem úgy értelmeztem.;-)Remélem nincs harag?

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2009-03-03 12:06:29 1623
Arra írtam, hogy a hócipőshöz is sziámikat használtak, nem a jegyességre.
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-03 11:53:50 1622
A hócipős macska is a sziámikból lett kitenyésztve ha jól udom, annak meg pont a fehér láb a kívánatos nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!