Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-03 11:53:50 1622
A hócipős macska is a sziámikból lett kitenyésztve ha jól udom, annak meg pont a fehér láb a kívánatos nem?
A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2009-03-03 11:38:50 1621
Hócipős macskánál is.
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-03 10:51:15 1620
Nekem 2 is van (himalája perzsa) és ma már megjelentek a kevert színek is, mint a krém himalája és kék himalája, valamint ezek cirmos változatai is. A lényeg, hogy kötelező a kék szem és a sötét farok és végtag.A lábaikon nem minden estben  jönnek ki sötétebb színek, fóka hialájánál azt hiszem kötelező, a többinél nem kívánatos, de nem biztos, hogy kizáró ok kiállításon.Egyébként nem csak a perzsáknál használták a sziámit, hanem a ragdolloknál, birmanoknás és a hasonló színű fajtáknál is, ha jól emlékeszem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!