|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-03 11:53:50
|
1622
|
| A hócipős macska is a sziámikból lett kitenyésztve ha jól udom, annak meg pont a fehér láb a kívánatos nem? |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2009-03-03 11:38:50
|
1621
|
| Hócipős macskánál is. |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-03 10:51:15
|
1620
|
| Nekem 2 is van (himalája perzsa) és ma már megjelentek a kevert színek is, mint a krém himalája és kék himalája, valamint ezek cirmos változatai is. A lényeg, hogy kötelező a kék szem és a sötét farok és végtag.A lábaikon nem minden estben jönnek ki sötétebb színek, fóka hialájánál azt hiszem kötelező, a többinél nem kívánatos, de nem biztos, hogy kizáró ok kiállításon.Egyébként nem csak a perzsáknál használták a sziámit, hanem a ragdolloknál, birmanoknás és a hasonló színű fajtáknál is, ha jól emlékeszem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|