Keresés

Részletes keresés

CyberCat Creative Commons License 2009-03-03 11:38:50 1621
Hócipős macskánál is.
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-03 10:51:15 1620
Nekem 2 is van (himalája perzsa) és ma már megjelentek a kevert színek is, mint a krém himalája és kék himalája, valamint ezek cirmos változatai is. A lényeg, hogy kötelező a kék szem és a sötét farok és végtag.A lábaikon nem minden estben  jönnek ki sötétebb színek, fóka hialájánál azt hiszem kötelező, a többinél nem kívánatos, de nem biztos, hogy kizáró ok kiállításon.Egyébként nem csak a perzsáknál használták a sziámit, hanem a ragdolloknál, birmanoknás és a hasonló színű fajtáknál is, ha jól emlékeszem.
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-02 20:09:38 1617
Köszi a választ, az sosem kotnyeleskedés:)
Én is valahogy így gondoltam. Kiskoromban sokat forgattam a búvárzsebkönyveket, szerintem ott láttam az akkor még sziámi és perzsa hibridet, amit himalájának neveztek. Előfordulhat, hogy azóta ez egy kialakult fajta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!