Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-02 20:09:38 1617
Köszi a választ, az sosem kotnyeleskedés:)
Én is valahogy így gondoltam. Kiskoromban sokat forgattam a búvárzsebkönyveket, szerintem ott láttam az akkor még sziámi és perzsa hibridet, amit himalájának neveztek. Előfordulhat, hogy azóta ez egy kialakult fajta?
A hozzászólás:
Jokeva Creative Commons License 2009-03-02 11:10:28 1615
Bocsi hogy belekotnyeleskedek ismeretlenként, a sziámi és a perzsa keresztezéséről már hallottam, hátha erre gondolsz:

http://www.haziallat.hu/cikkek/macska/himalaja-macska/
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-02 10:11:27 1614
Tudja-e valaki, hogy a thai és a perzsa macskát lehet-e keresztezni, ha igen, akkor mi a neve a kiscicáknak? Törzskönyvet kapnak-e?
Én mintha úgy emlékeznék, hogy lehet.
(Nekem egyik fajta sincs,csak kíváncsiskodom)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!