|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-02 20:09:38
|
1617
|
Köszi a választ, az sosem kotnyeleskedés:) Én is valahogy így gondoltam. Kiskoromban sokat forgattam a búvárzsebkönyveket, szerintem ott láttam az akkor még sziámi és perzsa hibridet, amit himalájának neveztek. Előfordulhat, hogy azóta ez egy kialakult fajta?
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
shine_adonis
2009-03-02 10:11:27
|
1614
|
Tudja-e valaki, hogy a thai és a perzsa macskát lehet-e keresztezni, ha igen, akkor mi a neve a kiscicáknak? Törzskönyvet kapnak-e? Én mintha úgy emlékeznék, hogy lehet. (Nekem egyik fajta sincs,csak kíváncsiskodom) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|