Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-02 11:24:09 1616

Én is prémium tápokat adok csak nekik, mégis hánynak egyiktől-másiktól, pedig keverem is... Most kipróbálom nekik az Orijent, mert a RC-t sajnos drasztikusan megemelték:-( 9 macskánál meg nem mindegy a mennyiség-ár arány (persze minőség is kell), így is a fizetésem nagy részét rájuk költöm...Macska eladóóóó!!!;-)))

 

shine adonisz én úgy tudom, hogy hivatalosan csak akkor lehet tenyészteni a thai-perzsákat és más már meglévő elfogadott fajtát, ha valamilyen tenyésztésben kívánatos célt akar vele elérni a tenyésztő.Mivel mindkettő már kialakult fajta csak vérfrissítésként lehet kersztezni és azt is be kell jelenteni a kívánt fajta létrehozására.A kettő nem ad jelen esetben önálló fajtát, a himalája szín eléréséhez alkalmazták perzsáknál és más ilyen színűnél a thaiokat,de gondolom ezt te is tudod. Itt mo-n meg elég kevés, mondhatni 0 új fajta alakult ki, szerintem az egyesületek nem is tudnák hirtelen mit kezdjenek egy ilyen bejelentéssel.

(Remélem nem tapostam senki lelkébe...)

A hozzászólás:
sky86 Creative Commons License 2009-03-01 18:06:13 1613

Nekem nagy szerencsém van, mert szinte mindent szeret a drágám, a lényeg, hogy száraz legyen. Eddig egyedül a Hill's-t nem volt hajlandó megenni, de szerintem annak sem az ízét hanem a méretét utálja.

Mondjuk nagy vakmerőség volt tőlem 16kg szárazat rendelni úgy, hogy előtte sosem kóstolta, de szerencsére bejött! Én számítottam a kezdeti emésztési gondokra is, mivel mi év elején a Whiskas és társai minőségről tértünk át a prémiumra, de abszolút nem viselte meg a gyomrát szerencsére. Most is van itthon vagy 5 féle kaja, kap mindegyikből, szereti mindet, de azért a top befutó az Acana. :) 

Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-01 12:10:51 1609
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon nehezen tudok tápot váltani és mindíg vissza kellett térnem az RC-re. Nagyon válogatnak és ha meg is esznek egy új tápot, akkor sokszor előfordult, hogy hánytak tőle.Egy olyan táppal találkoztam ami ok. volt nekik, de az drágább még az RC-nél is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!