Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-01 13:25:32 1612
Van Leonardo nevű kaja MC-oknak, meg más macskáknak is, azt hiszem az is drágább, mint a RC.
gollam75 Creative Commons License 2009-03-01 13:19:30 1611
Profilum, legalább is ahonnan a tápokat szoktam rendelni ott drágább ugyanaz a kiszerelés. Az Euro Dog Show-n a macskakiállításon sikerült beszereznem 20 kilót tök olcsón és mivel szerették a maccsok gondoltam áttérünk, aztán mikor megláttam a valódi árát a neten rögtön visszatértem az RC-hez...
A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2009-03-01 12:42:27 1610
Mi az, ami még az RC-nél is drágább?
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-01 12:10:51 1609
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon nehezen tudok tápot váltani és mindíg vissza kellett térnem az RC-re. Nagyon válogatnak és ha meg is esznek egy új tápot, akkor sokszor előfordult, hogy hánytak tőle.Egy olyan táppal találkoztam ami ok. volt nekik, de az drágább még az RC-nél is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!