|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-01 13:25:32
|
1612
|
| Van Leonardo nevű kaja MC-oknak, meg más macskáknak is, azt hiszem az is drágább, mint a RC. |
|
 |
gollam75
2009-03-01 13:19:30
|
1611
|
| Profilum, legalább is ahonnan a tápokat szoktam rendelni ott drágább ugyanaz a kiszerelés. Az Euro Dog Show-n a macskakiállításon sikerült beszereznem 20 kilót tök olcsón és mivel szerették a maccsok gondoltam áttérünk, aztán mikor megláttam a valódi árát a neten rögtön visszatértem az RC-hez... |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2009-03-01 12:42:27
|
1610
|
| Mi az, ami még az RC-nél is drágább? |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-01 12:10:51
|
1609
|
| Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon nehezen tudok tápot váltani és mindíg vissza kellett térnem az RC-re. Nagyon válogatnak és ha meg is esznek egy új tápot, akkor sokszor előfordult, hogy hánytak tőle.Egy olyan táppal találkoztam ami ok. volt nekik, de az drágább még az RC-nél is... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|