|
|
|
|
 |
sky86
2009-03-01 18:06:13
|
1613
|
Nekem nagy szerencsém van, mert szinte mindent szeret a drágám, a lényeg, hogy száraz legyen. Eddig egyedül a Hill's-t nem volt hajlandó megenni, de szerintem annak sem az ízét hanem a méretét utálja.
Mondjuk nagy vakmerőség volt tőlem 16kg szárazat rendelni úgy, hogy előtte sosem kóstolta, de szerencsére bejött! Én számítottam a kezdeti emésztési gondokra is, mivel mi év elején a Whiskas és társai minőségről tértünk át a prémiumra, de abszolút nem viselte meg a gyomrát szerencsére. Most is van itthon vagy 5 féle kaja, kap mindegyikből, szereti mindet, de azért a top befutó az Acana. :) |
|
 |
CyberCat
2009-03-01 12:42:27
|
1610
|
| Mi az, ami még az RC-nél is drágább? |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-01 12:10:51
|
1609
|
| Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon nehezen tudok tápot váltani és mindíg vissza kellett térnem az RC-re. Nagyon válogatnak és ha meg is esznek egy új tápot, akkor sokszor előfordult, hogy hánytak tőle.Egy olyan táppal találkoztam ami ok. volt nekik, de az drágább még az RC-nél is... |
|
Előzmény:
 |
sky86
2009-02-28 11:31:55
|
1607
|
Akkor azt hiszem megerősítettetek az elhatározásomban, hogy ezután is maradunk az Acana/Orijennél. Persze azért nézem az akciókat, mert pl most is nagyon megérné Iams-et venni, valamelyik oldalon tök jó akció van. De ugye mi most kb fél évre bevásároltunk. :)
Ha már a tápoknál tartunk, a HappyCat-ről mi a véleményetek? A Freshiben nagyon ajánlották, és még annak is viszonylag baráti az ára. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|