Keresés

Részletes keresés

sky86 Creative Commons License 2009-03-01 18:06:13 1613

Nekem nagy szerencsém van, mert szinte mindent szeret a drágám, a lényeg, hogy száraz legyen. Eddig egyedül a Hill's-t nem volt hajlandó megenni, de szerintem annak sem az ízét hanem a méretét utálja.

Mondjuk nagy vakmerőség volt tőlem 16kg szárazat rendelni úgy, hogy előtte sosem kóstolta, de szerencsére bejött! Én számítottam a kezdeti emésztési gondokra is, mivel mi év elején a Whiskas és társai minőségről tértünk át a prémiumra, de abszolút nem viselte meg a gyomrát szerencsére. Most is van itthon vagy 5 féle kaja, kap mindegyikből, szereti mindet, de azért a top befutó az Acana. :) 

CyberCat Creative Commons License 2009-03-01 12:42:27 1610
Mi az, ami még az RC-nél is drágább?
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-01 12:10:51 1609
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon nehezen tudok tápot váltani és mindíg vissza kellett térnem az RC-re. Nagyon válogatnak és ha meg is esznek egy új tápot, akkor sokszor előfordult, hogy hánytak tőle.Egy olyan táppal találkoztam ami ok. volt nekik, de az drágább még az RC-nél is...
Előzmény:
sky86 Creative Commons License 2009-02-28 11:31:55 1607

Akkor azt hiszem megerősítettetek az elhatározásomban, hogy ezután is maradunk az Acana/Orijennél. Persze azért nézem az akciókat, mert pl most is nagyon megérné Iams-et venni, valamelyik oldalon tök jó akció van. De ugye mi most kb fél évre bevásároltunk. :)

Ha már a tápoknál tartunk, a HappyCat-ről mi a véleményetek? A Freshiben nagyon ajánlották, és még annak is viszonylag baráti az ára.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!