|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-01 12:10:51
|
1609
|
| Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon nehezen tudok tápot váltani és mindíg vissza kellett térnem az RC-re. Nagyon válogatnak és ha meg is esznek egy új tápot, akkor sokszor előfordult, hogy hánytak tőle.Egy olyan táppal találkoztam ami ok. volt nekik, de az drágább még az RC-nél is... |
|
 |
CyberCat
2009-02-28 11:52:11
|
1608
|
| Az se rossz táp. Nem annyira prémium, mint az RC, de elég magas színvonalú. |
|
A hozzászólás:
 |
sky86
2009-02-28 11:31:55
|
1607
|
Akkor azt hiszem megerősítettetek az elhatározásomban, hogy ezután is maradunk az Acana/Orijennél. Persze azért nézem az akciókat, mert pl most is nagyon megérné Iams-et venni, valamelyik oldalon tök jó akció van. De ugye mi most kb fél évre bevásároltunk. :)
Ha már a tápoknál tartunk, a HappyCat-ről mi a véleményetek? A Freshiben nagyon ajánlották, és még annak is viszonylag baráti az ára. |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-02-28 11:16:59
|
1606
|
| Minden tápról hallani jót is rosszat is, a gyártók már csak a saját érdekükben is szidják a másikat.A lényeg, hogy a prémium tápokban általában megbízhatunk, nem feltétlenül a legdrágább a legjobb. Én alapvetően RC-vel etetek, de ki bírja azt anyagilag hosszú távon (mikor elkezdtem a macskázást nem volt minden ennyire drága)? Keverem az olcsóbb tápokkal, de nem a kommersz tápokkal, így legalább változatos is amit esznek és főzni is szoktam nekik néha, de csak a csirke a menő... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|