Keresés

Részletes keresés

Thorani Creative Commons License 2009-03-03 23:08:25 1632
próbáld meg összefőzni a csirkemájat, szivet és zuzát egy kevés rizzsel, zöldborsóval és sárgarépával, ill. mennyiségtől függően fokhagymával. a végén botmixerrel dolgozd össze - nálam addig eszik, amíg van a tányérjukon :)
ezen kívül kapnak csirkehusit rizzsel, marhahusit rizzsel és snidlinggel, ill. pulykahusit petrezselyemmel ízesítve.
konzervekről már leszoktunk, mert gyenge minőséget nem adnék nekik, a jó minőségűek megfizethetetlenek - hosszú távon a főzés a kifizetődő és legalább tudom, mi van benne.
sky86 Creative Commons License 2009-02-28 11:31:55 1607

Akkor azt hiszem megerősítettetek az elhatározásomban, hogy ezután is maradunk az Acana/Orijennél. Persze azért nézem az akciókat, mert pl most is nagyon megérné Iams-et venni, valamelyik oldalon tök jó akció van. De ugye mi most kb fél évre bevásároltunk. :)

Ha már a tápoknál tartunk, a HappyCat-ről mi a véleményetek? A Freshiben nagyon ajánlották, és még annak is viszonylag baráti az ára.

A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-02-28 11:16:59 1606
Minden tápról hallani jót is rosszat is, a gyártók már csak a saját érdekükben is szidják a másikat.A lényeg, hogy a prémium tápokban általában megbízhatunk, nem feltétlenül a legdrágább a legjobb. Én alapvetően RC-vel etetek, de ki bírja azt anyagilag hosszú távon (mikor elkezdtem a macskázást nem volt minden ennyire drága)? Keverem az olcsóbb tápokkal, de nem a kommersz tápokkal, így legalább változatos is amit esznek és főzni is szoktam nekik néha, de csak a csirke a menő...
Előzmény:
sky86 Creative Commons License 2009-02-27 19:43:03 1601

Én pedig most még úgy gondolom, hogy ha naponta adok neki egy borsónyi adagot, akkor olcsóbban kijövök, mint a spec tápokkal. Persze majd használat közben kiderül mennyire fogy...

Most Acanát eszik, amiről sokat olvastam pro és kontra is, de sajnos ettől jobbat (mint talán a RC) sajnos nem engedhetek meg magamnak. Amúgy teljesen meg vagyok ezzel a táppal elégedve, a cica imádja, és a bundáján még a napfény is hason csúszik, olyan gyönyörűen fénylik. :) Gondolom ez jót jelent.

 

Ma megvettem amúgy a pasztát, 3085 Ft volt és az én kajára igen kényes macskuszomnak nagyon ízlik. :) Úgy kellett elvenni tőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!