Keresés

Részletes keresés

Sisssssssy Creative Commons License 2009-04-09 08:56:10 1207

Csirkemájpörkölt...ez jó.

 

De én kivagyok. Itt ez a húsvét, és mi megy: nyuszi(elhallás, úgyis!), csibe, tyúk, tojás, bárány.

Mi, macskák ki vagyunk hagyva.

A macskanyelv, az o.k.

A hozzászólás:
Bűvössárkány Creative Commons License 2009-02-27 20:17:59 1206
Felajánlom akasztóként a farkamat, de ezért a pótszolgáltatásért csirkemájpörköltre nyújtom be az igényt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!