|
|
|
|
 |
gollam75
2009-02-28 11:16:59
|
1606
|
| Minden tápról hallani jót is rosszat is, a gyártók már csak a saját érdekükben is szidják a másikat.A lényeg, hogy a prémium tápokban általában megbízhatunk, nem feltétlenül a legdrágább a legjobb. Én alapvetően RC-vel etetek, de ki bírja azt anyagilag hosszú távon (mikor elkezdtem a macskázást nem volt minden ennyire drága)? Keverem az olcsóbb tápokkal, de nem a kommersz tápokkal, így legalább változatos is amit esznek és főzni is szoktam nekik néha, de csak a csirke a menő... |
|
 |
shine_adonis
2009-02-27 22:16:23
|
1603
|
| Most én is Acana kittent vettem a macskáknak. Én is sok jót olvastam róla. Szépen eszik, nem panaszkodnak, és a bundájuk is hasonlóan fényes, mint ahogy írtad. |
|
 |
Bulsara1
2009-02-27 19:47:37
|
1602
|
| Ha fénylik a bundája, akkor az csak jót jelenthet! :) Az Acana pedig szerintem is a legjobb minőségű tápok közé tartozik. |
|
A hozzászólás:
 |
sky86
2009-02-27 19:43:03
|
1601
|
Én pedig most még úgy gondolom, hogy ha naponta adok neki egy borsónyi adagot, akkor olcsóbban kijövök, mint a spec tápokkal. Persze majd használat közben kiderül mennyire fogy...
Most Acanát eszik, amiről sokat olvastam pro és kontra is, de sajnos ettől jobbat (mint talán a RC) sajnos nem engedhetek meg magamnak. Amúgy teljesen meg vagyok ezzel a táppal elégedve, a cica imádja, és a bundáján még a napfény is hason csúszik, olyan gyönyörűen fénylik. :) Gondolom ez jót jelent.
Ma megvettem amúgy a pasztát, 3085 Ft volt és az én kajára igen kényes macskuszomnak nagyon ízlik. :) Úgy kellett elvenni tőle. |
|
Előzmény:
 |
Bulsara1
2009-02-26 19:55:31
|
1599
|
| Én állatorvosi Royal Canin-nal etetem őket, kifejezetten ivartalanított macskák számára kifejlesztettel. Szárazzal és nedvessel is egyaránt, így nincs szükség a drága táplálék kiegészítőkre. Nálunk ez vált be. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|