Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-02-28 11:16:59 1606
Minden tápról hallani jót is rosszat is, a gyártók már csak a saját érdekükben is szidják a másikat.A lényeg, hogy a prémium tápokban általában megbízhatunk, nem feltétlenül a legdrágább a legjobb. Én alapvetően RC-vel etetek, de ki bírja azt anyagilag hosszú távon (mikor elkezdtem a macskázást nem volt minden ennyire drága)? Keverem az olcsóbb tápokkal, de nem a kommersz tápokkal, így legalább változatos is amit esznek és főzni is szoktam nekik néha, de csak a csirke a menő...
shine_adonis Creative Commons License 2009-02-27 22:16:23 1603
Most én is Acana kittent vettem a macskáknak. Én is sok jót olvastam róla. Szépen eszik, nem panaszkodnak, és a bundájuk is hasonlóan fényes, mint ahogy írtad.
Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-27 19:47:37 1602
Ha fénylik a bundája, akkor az csak jót jelenthet! :) Az Acana pedig szerintem is a legjobb minőségű tápok közé tartozik.
A hozzászólás:
sky86 Creative Commons License 2009-02-27 19:43:03 1601

Én pedig most még úgy gondolom, hogy ha naponta adok neki egy borsónyi adagot, akkor olcsóbban kijövök, mint a spec tápokkal. Persze majd használat közben kiderül mennyire fogy...

Most Acanát eszik, amiről sokat olvastam pro és kontra is, de sajnos ettől jobbat (mint talán a RC) sajnos nem engedhetek meg magamnak. Amúgy teljesen meg vagyok ezzel a táppal elégedve, a cica imádja, és a bundáján még a napfény is hason csúszik, olyan gyönyörűen fénylik. :) Gondolom ez jót jelent.

 

Ma megvettem amúgy a pasztát, 3085 Ft volt és az én kajára igen kényes macskuszomnak nagyon ízlik. :) Úgy kellett elvenni tőle.

Előzmény:
Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-26 19:55:31 1599
Én állatorvosi Royal Canin-nal etetem őket, kifejezetten ivartalanított macskák számára kifejlesztettel. Szárazzal és nedvessel is egyaránt, így nincs szükség a drága táplálék kiegészítőkre. Nálunk ez vált be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!