|
|
|
|
 |
kónyupapa
2009-03-04 13:12:21
|
3991
|
Ja, és bár akkor tényleg még csak kisebb kártyák voltak használatban, azért ha max. felbontású képeket készítettem volna vele, nem sok fotó fért volna rá. Arra meg azért nyílván számítottak, hogy lesznek majd nagyobb kártyák is, biztos nem érte a Fujit meglepetésként, hogy nagyobbak is léteznek pár év múlva:-) De mégegyszer köszi az infót, azért alkalomadtán egy 2 GB-osat is kipróbálok. |
|
 |
kónyupapa
2009-03-04 13:08:10
|
3990
|
Köszi, ez nem jó hír! De csak ezért nem fogok váltani, amíg meg vagyok elégedve vele - majd veszek még 2 db 1 GB-os kártyát:-( |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2009-02-27 15:08:17
|
3989
|
| Sajnos nincs frissítés, és ha jól rémlik, a gépkönyvében benne is van, hogy max. 1GB-t tud kezelni. Azért ne feledjük, hogy ez egy 5 éves gép, akkoriban még a 256-os kártyák mentek :DD |
|
Előzmény:
 |
kónyupapa
2009-02-27 14:17:19
|
3988
|
Szevasztok! Vettem a gépembe egy 4 GB-os CF-kártyát, de nem viszi a gép. Tud valaki valami ötletet? Azonkívül, hogy adjam el? Mármint a kártyát. Van valami szoftverfrissítés erre vagy egyéb módszer? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|