Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2009-02-27 15:08:17 3989
Sajnos nincs frissítés, és ha jól rémlik, a gépkönyvében benne is van, hogy max. 1GB-t tud kezelni. Azért ne feledjük, hogy ez egy 5 éves gép, akkoriban még a 256-os kártyák mentek :DD
A hozzászólás:
kónyupapa Creative Commons License 2009-02-27 14:17:19 3988
Szevasztok!
Vettem a gépembe egy 4 GB-os CF-kártyát, de nem viszi a gép. Tud valaki valami ötletet? Azonkívül, hogy adjam el? Mármint a kártyát.
Van valami szoftverfrissítés erre vagy egyéb módszer?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!