|
|
|
|
 |
SZEGECS
2009-02-27 15:08:17
|
3989
|
| Sajnos nincs frissítés, és ha jól rémlik, a gépkönyvében benne is van, hogy max. 1GB-t tud kezelni. Azért ne feledjük, hogy ez egy 5 éves gép, akkoriban még a 256-os kártyák mentek :DD |
|
A hozzászólás:
 |
kónyupapa
2009-02-27 14:17:19
|
3988
|
Szevasztok! Vettem a gépembe egy 4 GB-os CF-kártyát, de nem viszi a gép. Tud valaki valami ötletet? Azonkívül, hogy adjam el? Mármint a kártyát. Van valami szoftverfrissítés erre vagy egyéb módszer? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|