Keresés

Részletes keresés

sky86 Creative Commons License 2009-02-27 19:43:03 1601

Én pedig most még úgy gondolom, hogy ha naponta adok neki egy borsónyi adagot, akkor olcsóbban kijövök, mint a spec tápokkal. Persze majd használat közben kiderül mennyire fogy...

Most Acanát eszik, amiről sokat olvastam pro és kontra is, de sajnos ettől jobbat (mint talán a RC) sajnos nem engedhetek meg magamnak. Amúgy teljesen meg vagyok ezzel a táppal elégedve, a cica imádja, és a bundáján még a napfény is hason csúszik, olyan gyönyörűen fénylik. :) Gondolom ez jót jelent.

 

Ma megvettem amúgy a pasztát, 3085 Ft volt és az én kajára igen kényes macskuszomnak nagyon ízlik. :) Úgy kellett elvenni tőle.

gollam75 Creative Commons License 2009-02-27 08:00:31 1600
A perzsák miatt nem tudok nekik cél tápokat adni, inkább a fajtatápokat cserélgetem, de a perzsák nem nagyon csípázzák a sziámi tápot.Amúgy is nekik is adok táplálék kiegészítőket, úgyhogy sajnos erre rá kell szánni a lóvét...
A hozzászólás:
Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-26 19:55:31 1599
Én állatorvosi Royal Canin-nal etetem őket, kifejezetten ivartalanított macskák számára kifejlesztettel. Szárazzal és nedvessel is egyaránt, így nincs szükség a drága táplálék kiegészítőkre. Nálunk ez vált be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!