|
|
|
|
 |
sky86
2009-02-27 19:43:03
|
1601
|
Én pedig most még úgy gondolom, hogy ha naponta adok neki egy borsónyi adagot, akkor olcsóbban kijövök, mint a spec tápokkal. Persze majd használat közben kiderül mennyire fogy...
Most Acanát eszik, amiről sokat olvastam pro és kontra is, de sajnos ettől jobbat (mint talán a RC) sajnos nem engedhetek meg magamnak. Amúgy teljesen meg vagyok ezzel a táppal elégedve, a cica imádja, és a bundáján még a napfény is hason csúszik, olyan gyönyörűen fénylik. :) Gondolom ez jót jelent.
Ma megvettem amúgy a pasztát, 3085 Ft volt és az én kajára igen kényes macskuszomnak nagyon ízlik. :) Úgy kellett elvenni tőle. |
|
 |
gollam75
2009-02-27 08:00:31
|
1600
|
| A perzsák miatt nem tudok nekik cél tápokat adni, inkább a fajtatápokat cserélgetem, de a perzsák nem nagyon csípázzák a sziámi tápot.Amúgy is nekik is adok táplálék kiegészítőket, úgyhogy sajnos erre rá kell szánni a lóvét... |
|
A hozzászólás:
 |
Bulsara1
2009-02-26 19:55:31
|
1599
|
| Én állatorvosi Royal Canin-nal etetem őket, kifejezetten ivartalanított macskák számára kifejlesztettel. Szárazzal és nedvessel is egyaránt, így nincs szükség a drága táplálék kiegészítőkre. Nálunk ez vált be. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|