Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-02-26 11:29:02 1598

Köszi! Én is veszek mindkettőt, mert az enyémek is ivartalanítva vannak és Alien szinte csak szárazat eszik (meg lenyalja a szószt a tasakosról:-(), egyedüli kaja a pipihusi amit minden formában megeszik, de azt én sem eszek mindennap...

Az enyémek is fiatalok 2 és 1,5 évesek, de nem szeretném, ha bármilyen bajuk lenne.

A hozzászólás:
sky86 Creative Commons License 2009-02-25 20:17:16 1597

A paszta neve Uro-Pet és van a Fus-Sol Drops csepp, mindkettő vizeletsavanyító táplálékkiegészítő.

Mint mondtam, én nagyon félek a kövek kialakulásától (ivartalanított, szinte csak száraz tápon él, és még a fajtája miatt is fogékonyabb erre a betegségre) ezért fogok ilyet adni a cicusnak, plusz így nem kell spec. vesevédő táp, hanem eheti a normált.

Persze lehet, hogy nélküle se lenne baja, de fő az óvatosság. :)

Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-02-25 19:06:05 1596

Lehet, hogy nem figyeltem eléggé az előzőekben de milyen pasztát lehet nekik adni (mármint neve, fajtája)?

A másik dolog a fogkövesség, sajnos a sziámik arra is hajlamosak, speciális tápokkal, étrend kiegészítőkkel lehet talán megelőzni. Kinek van ebben tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!