|
|
|
|
 |
gollam75
2009-02-26 11:29:02
|
1598
|
Köszi! Én is veszek mindkettőt, mert az enyémek is ivartalanítva vannak és Alien szinte csak szárazat eszik (meg lenyalja a szószt a tasakosról:-(), egyedüli kaja a pipihusi amit minden formában megeszik, de azt én sem eszek mindennap...
Az enyémek is fiatalok 2 és 1,5 évesek, de nem szeretném, ha bármilyen bajuk lenne. |
|
A hozzászólás:
 |
sky86
2009-02-25 20:17:16
|
1597
|
A paszta neve Uro-Pet és van a Fus-Sol Drops csepp, mindkettő vizeletsavanyító táplálékkiegészítő.
Mint mondtam, én nagyon félek a kövek kialakulásától (ivartalanított, szinte csak száraz tápon él, és még a fajtája miatt is fogékonyabb erre a betegségre) ezért fogok ilyet adni a cicusnak, plusz így nem kell spec. vesevédő táp, hanem eheti a normált.
Persze lehet, hogy nélküle se lenne baja, de fő az óvatosság. :) |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-02-25 19:06:05
|
1596
|
Lehet, hogy nem figyeltem eléggé az előzőekben de milyen pasztát lehet nekik adni (mármint neve, fajtája)?
A másik dolog a fogkövesség, sajnos a sziámik arra is hajlamosak, speciális tápokkal, étrend kiegészítőkkel lehet talán megelőzni. Kinek van ebben tapasztalata? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|