|
|
|
|
 |
_lala_
2009-02-27 13:17:34
|
67
|
Nem tudom, hogy mire vagy kivancsi, de az oldalrol 1 perc alatt nem lehet megtudni, hogy
- hogy nevezik azt a ceget, akie az oldal, mely orszagban van bejegyezve, es hol van a szekhelye, - milyen telefonszamon lehet ott barkivel beszelgetni, ha valami bajom van veluk
Ennyi nekem eleg lenne arra, hogy ne akarjak veluk bizniszelni semmit. |
|
A hozzászólás:
 |
Horse sense
2009-02-25 19:21:19
|
66
|
:) elfelejtettem oldal nevét beirni: www.pikaba.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|