Sziasztok!
A mekegés haláli, nálunk is szokott lenni. :)
Én a cicmókom étkezési szokásait bírom: az alutasakos kaját (naponta kb. 1 teáskanálnyit sikerül belediktálni) úgy eszi, hogy mikor megkapja lenyalogatja róla a szaftot, majd a husidarabokat teljesen kiszárítja és akkor eszi meg. :D
A zuhanyzós sztori nálunk is van, kiegészítve azzal, hogy nem csak a zuhanytálcából lefetyeli a vizet, hanem törölközés előtt várnom kell pár percet, amíg őnagysága lenyalogatja a lábamról a vizet.
Ja, voltunk doktorbácsinál, aki megjegyezte, hogy "nagyon jól néz ki!!!" Ezen röhögünk azóta... Mármint, hogy vajon arra gondolt-e, hogy jó húsban van a drága, vagy tényleg csak szép egészséges cicus. Habár szerintünk nem kövér, de mások mondták már ezt rá...
Ha esetleg érdekel valakit a téma, rákérdeztem a húgykövességre, és ő is azt javasolta, hogy adjunk neki vizeletsavanyító cseppeket vagy pasztát megelőzés képpen. Pláne, hogy ő szinte csak szárazat hajlandó enni. |