|
|
|
|
 |
CyberCat
2009-02-24 20:57:10
|
1593
|
A tusolós lefetyelés nálunk is mindennapos, de mellette iszik a tálkájából is. Nem tudom az a víz miért ízlik neki, de akkor még az se nagyon zavarja, hogy a tappancsa vizes lesz. Múltkor bele is csúszott a kádba, amikor fürödtem, lett egy adag ázott macskám. ;-)
A csapban a tappancsnyomokat nem értem, nálunk is szokott Zafyr ott tartózkodni, de zéró tappancsnyom kerül rá.
A mekegést én nemrég hallottam először, egy szőrös egérszerű játék váltotta ki. |
|
A hozzászólás:
 |
dulirita
2009-02-24 20:25:50
|
1591
|
Sziasztok!
Érdekeseket írtatok! A mi Mézink nem volt még fürdetve, igazából eszembe sem jutott még, csak most hogy olvastam...de minden este ott van mikor a fiúk pancsolnak! :) Kizavarni sem lehet és bemegy a tusolóba vizet lefetyelni-mintha nem lenne neki mindig friss víz! Újabban meg azt a hülye szokást vette fel, hogy felugrik a csapba és ott szaglászik meg nyalakodik, na gondolhatjátok naponta hányszor takarítom! Mindig csupa tappancsnyom! :) És képzeljétek nagyon vicces dolog történt ma! Bejött egy légy! Na azt a vadászatot amit rendezett!!!! És mikor a légy nyugton maradt a függönyön, akkor Mézike életében először előadta a nyekegős, mekegős magánszámot! Biztosan tudjátok miről beszélek! Hát ilyen hangok hogy jönnek ki egy ilyen pici macsekból??? Nagyon röhögtem! Üdv: DuliRita |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|