|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Thor
2009-02-24 14:14:53
|
728
|
| Engedd el, de majd csak tavasszal. Ilyenkor még nincs kaja kint. A normál sünmalacok átalusszák a telet, de neki már nem lehetne ilyenkor becsatlakozni. |
|
Előzmény:
 |
angiem
2009-02-24 12:55:45
|
727
|
Sajnos nincs kertem! :( Ezért is nem szeretném őt arra kárhoztatni, hogy kalickában kelljen sínylődnie. Azért a konyhába néha kiteszem, és akkor persze - átmeneti összegömbölyödés után - felfedező útra indul! :) Az állatorvos azt javasolta, hogy engedjem el - ahogy ti is, azért persze csak ha már jobban lesz, arra gondoltam, hogy leviszem a Balatonhoz - ott van szép erdő és minden egy karnyújtásnyira tőlünk. Ott biztos jó lesz neki, nem?! Előtte mindenesetre még vár rá egy szuri is, hogy védve legyen majd a kullancsoktól, meg minden ilyesmitől! Egyébként kislány!! És Gömbi! :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|