Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2009-02-24 20:35:14 1592
Nem, nekem thai cicám van, de mivel neki is hullik a szőre (szép világos), így gondoltuk, néha megfésülnénk. Bezzeg a cica nem értett egyet ezzel. :-)
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-02-24 12:57:17 1590
Az is perzsa?
Előzmény:
Lolamoon Creative Commons License 2009-02-24 10:39:53 1589
Az én cicámat sem lehet fésülni. Megtámadja a fésűt. Esetleg akkor lehetséges, ha valaki segít lefogni, amúgy teljesen reménytelen a dolog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!