Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-02-24 12:57:17 1590
Az is perzsa?
A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2009-02-24 10:39:53 1589
Az én cicámat sem lehet fésülni. Megtámadja a fésűt. Esetleg akkor lehetséges, ha valaki segít lefogni, amúgy teljesen reménytelen a dolog.
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-02-24 09:08:22 1588

És most tűri a perzsa szó nélkül a fürdetést? Egy másik perzsámnál azt értem el a fürdetéssel, hogy már fésülni sem hagyja magát, pedig őt is kiskora óta szoktatom.Vele már nem nagyon tudok mit tenni, tavasszal pudli formájúra lesz "trimmelve", most nagyon csúnya a szőre, de 2-en kellünk ahhoz is, hogy a farkát kifésüljem. Rettentő hisztis, amúgy meg egy csupaszív nyali-fali bújós , dumálós kandúr (még:-))

Bezzeg az ori Alien, mikor látja, hogy fésülés jön a perzsáknak, gyakorlatilag a kezembe bújik, hogy őt is, pedig nem lehet kellemes a tüskés kefe...

Armand, meg pont az ellentéte, egyszer értem hozzá kefével...azt a sértődést!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!