|
|
|
|
 |
gollam75
2009-02-24 12:57:17
|
1590
|
| Az is perzsa? |
|
A hozzászólás:
 |
Lolamoon
2009-02-24 10:39:53
|
1589
|
| Az én cicámat sem lehet fésülni. Megtámadja a fésűt. Esetleg akkor lehetséges, ha valaki segít lefogni, amúgy teljesen reménytelen a dolog. |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-02-24 09:08:22
|
1588
|
És most tűri a perzsa szó nélkül a fürdetést? Egy másik perzsámnál azt értem el a fürdetéssel, hogy már fésülni sem hagyja magát, pedig őt is kiskora óta szoktatom.Vele már nem nagyon tudok mit tenni, tavasszal pudli formájúra lesz "trimmelve", most nagyon csúnya a szőre, de 2-en kellünk ahhoz is, hogy a farkát kifésüljem. Rettentő hisztis, amúgy meg egy csupaszív nyali-fali bújós , dumálós kandúr (még:-))
Bezzeg az ori Alien, mikor látja, hogy fésülés jön a perzsáknak, gyakorlatilag a kezembe bújik, hogy őt is, pedig nem lehet kellemes a tüskés kefe...
Armand, meg pont az ellentéte, egyszer értem hozzá kefével...azt a sértődést! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|