Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-02-24 09:08:22 1588

És most tűri a perzsa szó nélkül a fürdetést? Egy másik perzsámnál azt értem el a fürdetéssel, hogy már fésülni sem hagyja magát, pedig őt is kiskora óta szoktatom.Vele már nem nagyon tudok mit tenni, tavasszal pudli formájúra lesz "trimmelve", most nagyon csúnya a szőre, de 2-en kellünk ahhoz is, hogy a farkát kifésüljem. Rettentő hisztis, amúgy meg egy csupaszív nyali-fali bújós , dumálós kandúr (még:-))

Bezzeg az ori Alien, mikor látja, hogy fésülés jön a perzsáknak, gyakorlatilag a kezembe bújik, hogy őt is, pedig nem lehet kellemes a tüskés kefe...

Armand, meg pont az ellentéte, egyszer értem hozzá kefével...azt a sértődést!

A hozzászólás:
Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-23 22:01:18 1587
Az én perzsámat 2hetes korától szoktatta a tenyésztő a fürdéshez, aztán nálunk is kb. két hetente volt/van fürdetve. De tényleg személyiség függő a vízhez való viszonyuk a macskáknak. Szerencsére a sziámi és ori cicáim nem igénylik a fürdést, azt megoldják egymás között. :) Persze az én fürdésemet mindig felügyelik, soha nem lehetek egyedül... kis perverzek. :)))))
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-02-23 10:52:11 1586

Fürdetésre szoktatni kiskorától? 5 hetes kora óta mostam az egyik exoperzsámat és csak azért úsztam meg nagyobb sérülések nélkül, mert pici volt.Kb. 5 alkalommal mostam viszonylag sűrűn, kb 2 hetente, mert elkapott v.mi gombás ferőzést és a vizet azóta sem bírja, visont szeret a vizes zuhanyzóban ücsörögni.

Az orientálisom bezzeg mindenben benne van, csak ő legyen a középpont, még a szárításra sem nagyon ágál, pedig őt nem mosom rendszeresen.

Asszem a vízimádat-gyűlölet személyiség függő a macskáknál.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!