|
|
|
|
 |
gaga04
2009-02-23 21:12:23
|
55
|
Ez egy gömböt tartalmazó kocka. A gömb, mint a legtökéletesebb forma= égi tökéletesség. Ezt kvázi esszenciaként tartalmazza a kocka, ami annak tökéletes földi transzformációja. Lényegében ez a logó egy isteni megtestesülés.
Hát mindenesetre önbizalmuk az van.
Ha ez az egész logó, meg a hozzá tartozó szöveg pusztán marketing, akkor ez a marketinges ördögien ügyes :)
Ami hiba: "másodsorban mindketten hiszik Istent"
Másodsorban?... |
|
 |
Pokrócz
2009-02-23 20:51:06
|
53
|
"Viszont a marketingesét bármikor alkalmaznám..."
Egyetértek, egy nem létező terméket így bevezetni, nos ez idáig nem kis mutatvány.
Viszont van egy olyan gyanúm, hogy ha nem lesz néhány hónapon belül legalább egy két házra való anyag, akkor az ingerküszöb túllépésére legközelebb már sokkal több pénz kell.
A mostani hadjárat talán nem is a leendő építkezőknek szól, hanem a viszonteladóknak, akarom mondani "viszontgyártóknak". Feléjük kell először felsrófolt áron a eladni a "találmányt", de már írtam valahol korábban. |
|
A hozzászólás:
 |
kémember
2009-02-23 19:58:17
|
52
|
Most vagy a honlap fejlődött, vagy éb vettem még észre valamit:
A VEKLA logó tervezője: Soós Zoltán és Veres Klára
A tervezés során mit vettek figyelembe? Miért ezt a formát választották?
- Elsősorban az anyag szerkezetét vették figyelembe: azt a molekuláris asszociációt, amely a kristályok képzésének létrejöttét eredményezi.
- Másodsorban mindketten hiszik Istent.
Hát az nagyon kell egy logóhoz, miközben mindenki vallásos meggyőződését mélységesen tisztelem.
Soós Zoltán és Veres Klára a logó tervezése során arra következtettek, hogy az anyag szerkezete nem véletlen: - azt érzik, hogy a feltalált anyaghoz Istennek kell, hogy köze legyen, hiszen a feltalált anyag után évtizedek óta kutatnak neves német és svéd tudósok (amelyről a lapunkon külön lehet olvasni), és mégis az anyag feltalálója magyar lett.
Na jó. Megnéztem még a Szervezet/szakmai vezetők menüpontot. Sehol egy építész, építőmérnök. Viszont a marketingesét bármikor alkalmaznám...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|