Keresés

Részletes keresés

Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-23 22:01:18 1587
Az én perzsámat 2hetes korától szoktatta a tenyésztő a fürdéshez, aztán nálunk is kb. két hetente volt/van fürdetve. De tényleg személyiség függő a vízhez való viszonyuk a macskáknak. Szerencsére a sziámi és ori cicáim nem igénylik a fürdést, azt megoldják egymás között. :) Persze az én fürdésemet mindig felügyelik, soha nem lehetek egyedül... kis perverzek. :)))))
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-02-23 10:52:11 1586

Fürdetésre szoktatni kiskorától? 5 hetes kora óta mostam az egyik exoperzsámat és csak azért úsztam meg nagyobb sérülések nélkül, mert pici volt.Kb. 5 alkalommal mostam viszonylag sűrűn, kb 2 hetente, mert elkapott v.mi gombás ferőzést és a vizet azóta sem bírja, visont szeret a vizes zuhanyzóban ücsörögni.

Az orientálisom bezzeg mindenben benne van, csak ő legyen a középpont, még a szárításra sem nagyon ágál, pedig őt nem mosom rendszeresen.

Asszem a vízimádat-gyűlölet személyiség függő a macskáknál.:-)

Előzmény:
Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-22 19:57:26 1581
Jaj, nagyon tetszik az "ázott" kép! :) Hogy bírja a fürdést? Nekem a háromból egyik sem szereti a vizet, viszont a perzsa cicám szinte élvezi a pancsolást. :) Persze ez a korai szoktatásnak köszönhető...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!