Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ágika1 Creative Commons License 2009-02-22 21:03:26 16
Ivartalaníttatásra még nem gondoltál?
Előzmény:
niki_nokedli Creative Commons License 2009-01-16 15:34:20 15

Sziasztok!

Kellemetlen helyzetben vagyok, mert egy pár évvel ezelőtt befogadtunk egy macskát, nagyon sovány volt szegény és csapzott, odaszokott hozzánk, és azóta többször született már kiscica is. Mostmár egy nagy kutya mellé van egy kicsi kutyánk is, és túl sok az állat a ház körül, főleg, hogy szaporodnak a macskák. Ha rövid időn belül nem tudom elajándékozni őket, akkor sajnos kénytelen leszek levinni őket egy állatmenhelyre.

Kérem, hogy aki tud segíteni, az keressen fel. Helyileg Vácon vagyok.

 

E-mail címem: dinnyesniki@yahoo.com

Köszönettel: Niki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!