|
|
|
|
 |
Bulsara1
2009-02-22 20:58:03
|
1585
|
| Persze, értem. :) Egyébként az én puszilgatásaim sem lelnek viszonzásra, nem igazán tudják mire vélni az egészet. Bár az előbb a legfiatalabb kisfiam megnyalogatta az arcom több helyen is. Elég volt csak közéjük feküdnöm. :) |
|
A hozzászólás:
 |
sky86
2009-02-22 20:49:49
|
1584
|
Hát igen, puszihegyek nálunk is vannak, bár leginkább a saját magam élvezetére, mert husikám nem igazán szereti, pláne ha megcélzom a hasiját.
Én is imádom az illatát, de úgy érzem pár hónap alatt "elhasználódik" a bundija, nem büdi de jót tesz neki a fürcsi. :) |
|
Előzmény:
 |
Bulsara1
2009-02-22 20:32:29
|
1583
|
Szia!
Na, ez nálunk a perzsámmal pont így van. Ki kell ám rendesen "csavarni", mert az a rengeteg bunda... csak a szárítást már nagyon unja mindig. A hajszárító meg a fésű ugye. Az több mint egy órát is igénybe vesz. A többieket viszont soha nem fürdetem, mert e-nélkül is olyan finom illatuk van, mint a kisbabáknak! És annyira imádom őket csókolgatni, hogy még! :) Viszont már volt párszor baleset a fürdővíz és a macskák találkozásával. A sok szaladgálás... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|