|
|
|
|
 |
Bulsara1
2009-02-22 20:32:29
|
1583
|
Szia!
Na, ez nálunk a perzsámmal pont így van. Ki kell ám rendesen "csavarni", mert az a rengeteg bunda... csak a szárítást már nagyon unja mindig. A hajszárító meg a fésű ugye. Az több mint egy órát is igénybe vesz. A többieket viszont soha nem fürdetem, mert e-nélkül is olyan finom illatuk van, mint a kisbabáknak! És annyira imádom őket csókolgatni, hogy még! :) Viszont már volt párszor baleset a fürdővíz és a macskák találkozásával. A sok szaladgálás... :) |
|
A hozzászólás:
 |
sky86
2009-02-22 20:08:03
|
1582
|
Szia!
Nem mondom, hogy szereti, de egy szava sincs, nem karmolna a világért sem, csak abból szokott egy-egy sérülés adódni, hogy annyira görcsösen kapaszkodna közben bármibe... Ha eléri valamelyik testrészünket, na az fáj néha... De amúgy tündéri. :) Pláne mikor készen vagyunk és párom közli a vezényszót, hogy "csavard ki a macskát"! Ő megfogja a hóna alatt, én meg próbálom kinyomkodni, lehúzni, kicsavarni belőle a vizet, mindeközben a cicus meg csak pislog, mint egy kis halacska. :)
Édes szívem! Imádom! |
|
Előzmény:
 |
Bulsara1
2009-02-22 19:57:26
|
1581
|
| Jaj, nagyon tetszik az "ázott" kép! :) Hogy bírja a fürdést? Nekem a háromból egyik sem szereti a vizet, viszont a perzsa cicám szinte élvezi a pancsolást. :) Persze ez a korai szoktatásnak köszönhető... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|