Keresés

Részletes keresés

Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-22 20:32:29 1583
Szia!

Na, ez nálunk a perzsámmal pont így van. Ki kell ám rendesen "csavarni", mert az a rengeteg bunda... csak a szárítást már nagyon unja mindig. A hajszárító meg a fésű ugye. Az több mint egy órát is igénybe vesz. A többieket viszont soha nem fürdetem, mert e-nélkül is olyan finom illatuk van, mint a kisbabáknak! És annyira imádom őket csókolgatni, hogy még! :) Viszont már volt párszor baleset a fürdővíz és a macskák találkozásával. A sok szaladgálás... :)
A hozzászólás:
sky86 Creative Commons License 2009-02-22 20:08:03 1582

Szia!

Nem mondom, hogy szereti, de egy szava sincs, nem karmolna a világért sem, csak abból szokott egy-egy sérülés adódni, hogy annyira görcsösen kapaszkodna közben bármibe... Ha eléri valamelyik testrészünket, na az fáj néha... De amúgy tündéri. :) Pláne mikor készen vagyunk és párom közli a vezényszót, hogy "csavard ki a macskát"! Ő megfogja a hóna alatt, én meg próbálom kinyomkodni, lehúzni, kicsavarni belőle a vizet, mindeközben a cicus meg csak pislog, mint egy kis halacska. :)

Édes szívem! Imádom!

Előzmény:
Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-22 19:57:26 1581
Jaj, nagyon tetszik az "ázott" kép! :) Hogy bírja a fürdést? Nekem a háromból egyik sem szereti a vizet, viszont a perzsa cicám szinte élvezi a pancsolást. :) Persze ez a korai szoktatásnak köszönhető...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!