Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-02-23 10:52:11 1586

Fürdetésre szoktatni kiskorától? 5 hetes kora óta mostam az egyik exoperzsámat és csak azért úsztam meg nagyobb sérülések nélkül, mert pici volt.Kb. 5 alkalommal mostam viszonylag sűrűn, kb 2 hetente, mert elkapott v.mi gombás ferőzést és a vizet azóta sem bírja, visont szeret a vizes zuhanyzóban ücsörögni.

Az orientálisom bezzeg mindenben benne van, csak ő legyen a középpont, még a szárításra sem nagyon ágál, pedig őt nem mosom rendszeresen.

Asszem a vízimádat-gyűlölet személyiség függő a macskáknál.:-)

sky86 Creative Commons License 2009-02-22 20:08:03 1582

Szia!

Nem mondom, hogy szereti, de egy szava sincs, nem karmolna a világért sem, csak abból szokott egy-egy sérülés adódni, hogy annyira görcsösen kapaszkodna közben bármibe... Ha eléri valamelyik testrészünket, na az fáj néha... De amúgy tündéri. :) Pláne mikor készen vagyunk és párom közli a vezényszót, hogy "csavard ki a macskát"! Ő megfogja a hóna alatt, én meg próbálom kinyomkodni, lehúzni, kicsavarni belőle a vizet, mindeközben a cicus meg csak pislog, mint egy kis halacska. :)

Édes szívem! Imádom!

A hozzászólás:
Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-22 19:57:26 1581
Jaj, nagyon tetszik az "ázott" kép! :) Hogy bírja a fürdést? Nekem a háromból egyik sem szereti a vizet, viszont a perzsa cicám szinte élvezi a pancsolást. :) Persze ez a korai szoktatásnak köszönhető...
Előzmény:
sky86 Creative Commons License 2009-02-22 19:19:21 1580

Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre, de most hoztam Nektek pár képet mutatóba.

És persze kérdéssel is készültem: szerintetek érdemes, vagy egyáltalán lehet megelőzés képpen Uro-Pet pasztát adni néha a cicusnak? Nekem ez a húgykövesség mumusként lebeg a fejem felett és olvastam egy másik fórumon, hogy valaki ad ilyet a cicusának. Szerintetek? Vagy ez kifejezetten gyógyszer, és csak a beteg állatoknak adják?

 

 

 Szunya...

 

 

 

 

 

 

 Fürcsi után mosakodás

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!