Keresés

Részletes keresés

Bulsara1 Creative Commons License 2009-02-22 19:57:26 1581
Jaj, nagyon tetszik az "ázott" kép! :) Hogy bírja a fürdést? Nekem a háromból egyik sem szereti a vizet, viszont a perzsa cicám szinte élvezi a pancsolást. :) Persze ez a korai szoktatásnak köszönhető...
A hozzászólás:
sky86 Creative Commons License 2009-02-22 19:19:21 1580

Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre, de most hoztam Nektek pár képet mutatóba.

És persze kérdéssel is készültem: szerintetek érdemes, vagy egyáltalán lehet megelőzés képpen Uro-Pet pasztát adni néha a cicusnak? Nekem ez a húgykövesség mumusként lebeg a fejem felett és olvastam egy másik fórumon, hogy valaki ad ilyet a cicusának. Szerintetek? Vagy ez kifejezetten gyógyszer, és csak a beteg állatoknak adják?

 

 

 Szunya...

 

 

 

 

 

 

 Fürcsi után mosakodás

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!