|
|
|
|
 |
Bulsara1
2009-02-22 19:57:26
|
1581
|
| Jaj, nagyon tetszik az "ázott" kép! :) Hogy bírja a fürdést? Nekem a háromból egyik sem szereti a vizet, viszont a perzsa cicám szinte élvezi a pancsolást. :) Persze ez a korai szoktatásnak köszönhető... |
|
A hozzászólás:
 |
sky86
2009-02-22 19:19:21
|
1580
|
Sziasztok!
Nagyon régen jártam erre, de most hoztam Nektek pár képet mutatóba.
És persze kérdéssel is készültem: szerintetek érdemes, vagy egyáltalán lehet megelőzés képpen Uro-Pet pasztát adni néha a cicusnak? Nekem ez a húgykövesség mumusként lebeg a fejem felett és olvastam egy másik fórumon, hogy valaki ad ilyet a cicusának. Szerintetek? Vagy ez kifejezetten gyógyszer, és csak a beteg állatoknak adják?
Szunya...


Fürcsi után mosakodás

 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|