|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Thor
2009-02-20 15:46:42
|
725
|
Ódejó! :)
Olvasd csak vissza, vannak itt páran, akik tavasszal bevállalják a kertjükbe. Talán még én is :) |
|
Előzmény:
 |
angiem
2009-02-20 15:40:52
|
724
|
Szia!
Igaz, ami igaz, már nem sünbébi. Inkább kamasznak mondták. :) Valószínűleg egy kutya haraphatta meg, vagy ilyesmi, mert volt is már állatorvosnál, ahol összevarrták a sebét. Most viszem majd vissza, hogy kivegyék a varratokat. Megörökölte egy csincsilla nagy ketrecét, ahol tudott magának vackot csinálni, és most már az étvágya is nagyon jó... Sőt! Ő macskakaját eszik, meg kis gyümölcsöt! Úgy tűnik, a mindennapokban már tudom kezelni a helyzetet... most már inkább az ügyben vagyok tanácstalan, hogy mi legyen vele, ha teljesen meggyógyult... Engedjem el? Fel tudja majd találni magát? És otthon nem kellene neki nagyobb tér? Kiengedjem néha? A régebbi írásokat azért mindenképp visszaolvasom, hátha szerzek valami jó tippet!
Köszönöm a segítséget!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|