Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lean Creative Commons License 2009-02-18 18:16:12 723

Szia!

Látom egy kicsit leállt a topik.Ha van időd visszaolvasni,akkor a tapasztaltabbak már sokszor leíták,hogy mit kell csinálni a süncivel.Ami attól is függ,hogy mekkora a "bébi".Én pár éve 3db 10 napos süninek voltam a pótmamája,és akkor tejjel kutyakonzervet pépesítettem,és pálcikával etettem őket,és karton dobozba tartottam a 3 rosszcsontot.Ami érdekes,hogy bébi,mert a téliálom idején nem szoktak bébik lenni.

Ha segíthetek valamit írj,majd figyelem,hogy lesz-e még kérdésed.Bár a legjobb,ha egy állatorvos megnézi a sebei miatt.

Előzmény:
angiem Creative Commons License 2009-02-09 11:45:30 722
Sziasztok,

a segítségeteket kérném!

Hozzám került egy sebesült bébisün, aki szerencsés módon megmenekült egy kisebb balesetből. Tudnátok tippeket adni, hogy miként vigyázhatnék rá megfelelően? Mit egyen? Hol lakjon? Tavasszal elengedjem-e? satöbbi!

Köszi előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!