Keresés

Részletes keresés

aquilator Creative Commons License 2009-02-18 20:47:04 13

 

 

Koszonom a biztato szavakat !

Arrol almodni sem mertem, hogy tolongani fognak a delfinidomarok a forumon, de isten beszeljen beloled, lehet hogy egy Kaliforniaba szakadt hazankfia epp ideteved:)

Tobbekkozott (micsoda szo, akar csak a hozzaallas :D) ezert is imadom a netet !

A hozzászólás:
w.ullrichfun Creative Commons License 2009-02-18 13:16:25 12

Jó-jó, akadnak közelebb is vízi cirkuszok, nemtom miért gondoltam, h érintkezni szeretnél a delfinekkel - azért írtam Egyiptomot, mert tudtommal ott lehet, de az Eu show-k esetében csak néző lehetsz - de sztem azok az idomárok sem ott tanultak meg "érteni a delfinek nyelvén" , hanem a tényleges életterük közelében.

 Itthon meg hiába is keresnél szvsz, ha vki kijut ODA, hozzájuk, és sikeresen felveszi a kapcsolatot Velük, az az ez lesz a tényleges foglalkozása, az nem fog többé hazajönni ...... mondjuk, ha netezik odakünn, talán megtalál, előfordulhat.

 

 Üdv.: egy delfin szimpatizáns :)

Előzmény:
aquilator Creative Commons License 2009-02-17 20:33:34 9

 

 Had koszonjem meg mindannyiotok hsz-at ( paran kihagyhattak volna:)

w.ulrichfun velemenyet kiragadva, megosztanam veletek nehany gondolatom.

 

Sokkal kozelebb is van delfin show mint Sharm el sheikh es nem is keves; Belgium;Nemetorszag (legalabb 4); Franciaorszag; Spanyol es Olaszorszagrol ahol legalabb feltucat talalhato. Meg  Finnorszagban is van;), sot Bulgariaban es Ukrajnaban is:DD

 

Dear Ulrichfun-om annyit legyszi elolegezz meg nekem inteligenciailag ;); hogyha  a nemetjuhaszok erdekelnenek akkor egy "nemetjuhasz szagerto kerestetik" szeru topikot inditottam volna.

 

Megegyszer, mindenkinek  koszonom a biztatas; de meg nem adom fel !

 

DELFINIDOMAROK JELENTKEZZETEEEEEEK !!!  ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!