|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-02-17 14:44:30
|
1575
|
Ne vedd magadra, csak reagálok.
Szerintem nem tartozik itt senkire, hogy hogyan, milyen úton született Prissy, de leírom amit tudok, hogy további találgatásoknak ne adjak táptalajt. A macskakiállításon találkoztam a lánnyal, akitől kaptam, mert kiállította a brit és a skót cicáját. Mellette ült az a tenyésztő, ahonnan Jáde van. Az ő füle hallatára beszélgettünk pár szót Prissyről és Jádéról. Ebből az következik, hogy olyan őrült nagy suskus nem történhetett. Én a macsekot ajándékba kaptam, kedvencnek tartom, azóta ivartalaníttattam. Jáde gazdájáék amolyan állatbolond család. A weblapon is látható, hogy nem az a kimondott szaporítók, mivel több ivartalan kedvencük is van. Komolyabban a brittel akarnak foglalkozni. Mivel annak idején Jáde apján kívül nem volt másik ivaros kandúr a házban, (Igor, a brit még fiatal) simán előfordulhatott a baleset. Bár, hangsúlyozom, nem hiszem ,hogy ez itt bárkinek is magyarázattal kellene szolgálnom. |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2009-02-17 14:26:44
|
1574
|
Érdekes a története.................. |
|
Előzmény:
 |
CyberCat
2009-02-17 11:59:37
|
1566
|
| Azt nem értem, hogy kedvencként tartott cica hogy lehet egyrészt ivaros, másrészt hogyan születnek véletlenül fajtatiszta kölykei? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|