|
|
|
|
 |
w.ullrichfun
2009-02-18 13:04:13
|
11
|
| A terápiás "delfinkezelés" tudtommal Miamiban, Kaliforniában és tán Ausztráliában folyik. Horvátországot nemtom, delfinekkel kapcsolatban nincs Róluk infóm :) |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-02-17 12:55:25
|
8
|
Sharm El Sheikben is csak cirkuszi bohócoknak használják őket, persze be lehet fizetni jó pénzért velük együtt uszikálásra, de az koránt sem terápiás jellegű.
Horváth országban nincs ilyen? |
|
Előzmény:
 |
w.ullrichfun
2009-02-17 11:34:10
|
7
|
Olvasd el: Robert Merle - Állati elmék c. könyvét.
Hidd el érdemesebb, mint delfin idomárt keresni, ahhoz igen messze kéne utaznod, tudtommal földrajzilag a legközelebbi a Sínai-félsziget déli részén, Sharm el Sheikh környékén van.
Miért nem elégszel meg a németjuhászok képességeivel itthon?
Az intelligenciájuk csodákra képes jó kezekben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|