Keresés

Részletes keresés

lilikusz Creative Commons License 2009-02-17 12:51:52 1572
Ó hát nem baj az.Én is néztem hogy hogyan is van ez.De mivel nem tudom így nem is foglakozom vele. Ugy gondolom mindenkinek a saját felelőssége hogy mit csinál.
A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2009-02-17 12:38:03 1571
Csak érdeklődtem. (szepp, szepp) :-)
Előzmény:
lilikusz Creative Commons License 2009-02-17 12:26:22 1569
Sose lehet tudni hogy kinél mi hogyan alakul.Lehet igy is meg ugy is.Ezért írtam hogy no comment.Szerintem ebbe kár belemenni hogy hogyan is van ez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!