|
|
|
|
 |
lilikusz
2009-02-17 12:51:52
|
1572
|
| Ó hát nem baj az.Én is néztem hogy hogyan is van ez.De mivel nem tudom így nem is foglakozom vele. Ugy gondolom mindenkinek a saját felelőssége hogy mit csinál. |
|
A hozzászólás:
 |
Lolamoon
2009-02-17 12:38:03
|
1571
|
| Csak érdeklődtem. (szepp, szepp) :-) |
|
Előzmény:
 |
lilikusz
2009-02-17 12:26:22
|
1569
|
| Sose lehet tudni hogy kinél mi hogyan alakul.Lehet igy is meg ugy is.Ezért írtam hogy no comment.Szerintem ebbe kár belemenni hogy hogyan is van ez. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|