|
|
|
|
 |
Bulsara1
2009-02-18 17:41:48
|
1577
|
Kedves tőled, de nem vagyok szakértő, csak szeretem a "témát" és sokat foglalkozom vele. Meg aztán, van négy maccsom... Egyébként a sárgás zöld szemszín jellemző az orikra, az igazán szép zöld szem elég ritka. De a sárgás zöld is valamilyen "zöld árnyalat". :) |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-02-17 12:34:41
|
1570
|
A színeket én is így értettem, nem mindenfélére gondoltam, mint pld. a borostyán, hanem zöldesre, ha megnézed Alienemet, szerintem látszik a képen, hogy neki sem zöld a szeme, inkább sárgás zöld, vagy minek nevezzem, és ő egy jónevű tenyésztőtől van.
De asszem te tényleg nagyobb szakértő vagy ebben a témában, ha jól gondolom:-)
Ha így van, akkor kérdeznék is. |
|
Előzmény:
 |
Bulsara1
2009-02-17 09:53:04
|
1558
|
Az orientális rövidszőrűek szemszíne a zöld bizonyos árnyalatai! Ettől nem lehet eltérnie, nincs semmilyen harmonizálás a szőrzettel! Az elnevezés inkább a szőrzet és a szem színének a megváltoztatására vezethető vissza, mivel csak színükben különböznek a sziámiaktól, és ezt tudatosan alakították így. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|