Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2009-02-17 12:38:03 1571
Csak érdeklődtem. (szepp, szepp) :-)
A hozzászólás:
lilikusz Creative Commons License 2009-02-17 12:26:22 1569
Sose lehet tudni hogy kinél mi hogyan alakul.Lehet igy is meg ugy is.Ezért írtam hogy no comment.Szerintem ebbe kár belemenni hogy hogyan is van ez.
Előzmény:
Lolamoon Creative Commons License 2009-02-17 12:15:35 1568
Nem lehet, hogy tenyésztésből kivont és most már csak hobbyként tartott macska?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!