|
|
|
|
 |
ziko3
2009-02-17 14:26:44
|
1574
|
Érdekes a története.................. |
|
 |
shine_adonis
2009-02-17 13:21:27
|
1573
|
| Azóta már nem ivaros, mert Prissykéékkel együüt sterilizálták is, mivel császárral születtek. Jáde adásvétel iszerződését nem láttam, így nem tudhatjuk, van -e benne ivartalanítási szerződés. Az apa cica a tulaj testvéréé tudtommal. |
|
 |
Lolamoon
2009-02-17 12:15:35
|
1568
|
| Nem lehet, hogy tenyésztésből kivont és most már csak hobbyként tartott macska? |
|
 |
lilikusz
2009-02-17 12:13:49
|
1567
|
| Hát így.No comment. |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2009-02-17 11:59:37
|
1566
|
| Azt nem értem, hogy kedvencként tartott cica hogy lehet egyrészt ivaros, másrészt hogyan születnek véletlenül fajtatiszta kölykei? |
|
Előzmény:
 |
lilikusz
2009-02-17 11:26:14
|
1565
|
| Jaj tényleg ott van a kedvencek között.Szép a mami is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|